web

 

 

EBC Mimarlık Proje, 2007’den bu yana serbest mimar olarak çalışan Ekrem Bahadır ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur.

Kentsel tasarım, karma kullanımlı binalar, ofis, konaklama, eğitim, araştırma ve kültürel amaçlı binalar olmak üzere geniş bir alanda faaliyet gösteren stüdyo; özgün, fonksiyonel ve sürdürülebilir mimari projeler tasarlamakta ve bu projelerin tüm mimari-mühendislik tasarım ve uygulama projelerini organize etmektedir. Nitelikli projeleri ile tasarım portföyünü büyütmeye ve çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Ofisin deneyimli ve heyecanlı ekibi, her projeyi kendisine özel olarak ele alır, süreci ve paydaşları tanımlar; projeleri kendi dünyası içinde özgün, fonksiyonel, verimli ve uygulanabilir çözümler ile tamamlar.

 

 

 

Ekrem Bahadır ÇALIŞKAN, lisans ve yükseklisans (mimari akustik) derecesini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden almış, halen aynı fakültede doktora (proje yönetimi) çalışmalarına katılmaktadır. Mesleki hayatında pek çok sayıda prestijli, nitelikli ulusal ve uluslararası projeler tamamlamıştır. 2018 yılında Sign of The City Awards En İyi Binası / Kampüsü Premium Proje ödülü kazanmıştır. Proje çalışmalarının yanı sıra üniversitelerde stüdyo ve yapı derslerine katılım sağlamaktadır. TMMOB Ankara Şubesi ve Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) üyesidir.

 

b-1
f-1

Fatih Zorer

Mimar

m-1

Merve Dadanlar

Mimar

Katkıda Bulunanlar

Mustafa ÖZALTIN

Tuğça ACAR

İkbal BERK